Telefon +48 724 829 984 Mail hydroexpertgadomski@gmail.com
Logo

Oferta / Instalacje

Instalacje wodno kanalizacyjne

Zajmujemy się montażem instalacji wodno kanalizacyjnych w nowo powstałych domach, lokalach usługowych jak i obiektach przemysłowych. Sprzęt którym dysponujemy pozwoli nam w szybki i dokładny sposób wykonać usługę na najwyższym poziomie

Instalacje centralnego ogrzewania

Oferujemy Państwu usługę montażu, naprawy bądź wymiany instalacji centralnego ogrzewania. Wykonanujemy instalacje grzejnikowe, podłogowe, kanałowe, mieszane, nagrzewnice itp.  Dobierzemy odpowiednie podzespoły i materiały potrzebne do realizacji zamówienia. Ceny ustalamy indywidulanie

Pompy Ciepła

Jedno z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych źródeł ciepła w połączeniu z niskotemperaturowym ogrzewaniem stanowi idealne rozwiązanie dla każdego domu. Po konsultacji z klientem dobierzemy wszystkie elementy systemu zgodnie z potrzebami użytkownika. Warto zdecydować się na ten cichy i ekologiczny sposób ogrzewania który gwarantuje bezobsługowość oraz niskie koszty eksploatacji. 

Rekuperacja

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo kompleksowy montaż wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Bazując na naszym doświadczeniu, podpowiemy jakie energooszczędne urządzenie dobrać do Waszego domu, by cieszyć się efektywną i dobrze działającą wentylacja. 

Klimatyzacja

Dzieki doświadczeniu możemy zagwarantować wszystkim klientom najwyższą jakość wykonywania naszych usług. Klimatyzacje z montażem wykonujemy z najwyższą starannością, tak aby wszystkie nasze wykonywane zlecenia nie tylko wyglądały estetycznie ale również spełniały swoje zadania w mieszkaniu, domu jak i biurze. 

Montaż kotłów

Oferujemy Państwu usługi montażu wszelakiego rodzaju kotłów na paliwo stałe, pellet, gazowych jak i elektrycznych. Dysponując wytycznymi klienta, dobierzemy kocioł najlepiej dostosowany do jego potrzeb. Kompleksowo połączymy wybrany kocioł do instalacji grzewczej. 

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności